Liga ve fotbalu v chůzi

Tento rok jsme zahájili Ligu ve fotbale v chůzi (Walking Football League). Chceme tím dále, v úzké spolupráci s FAČR, rozvíjet tento sport v naší české kotlině. Zveme všechny týmy k účasti!

2. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

V pátek 28.4. se na krásném stadionu Přátelství a za účasti představitelů FAČR konal druhý turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi. Tentokrát účast obohatily nové týmy CFPA a Výběr žen PFS. Opět se hrál výborný fotbal a turnaj vyvrcholil utkáním dosud neporažených týmů CFPA a Inter Senior. V emotivním zápase Inter Senior potvrdil svou kvalitu a zvítězil 3-1 a odnesl si opět palmu vítězství. Na tým CFPA zbylo druhé místo. Na třetím místě skončily Teplice a čtvrté ženy z výběru PFS. Dámy předváděly skvělý fotbal a zle zatápěly všem mužům!! Na páté místo tentokrát klesl tým Vysočan a turnaj se vůbec nepovedl týmu Senior Fitnes. Absence několika stabilních hráčů se projevila a tým Senioru zvítězil jen jednou a skončil až na šestém místě. Byl to opět vydařený turnaj a Liga si začíná budovat skvělou pozici v českém fotbalu v chůzi!!

Tabulka po 2. kole:

 1. Inter Senior 22 bodů
 2. Vysočany. 12 bodů
 3. Teplice. 11 bodů
 4. Senior Fitnes 9 bodů
 5. CFPA. 8 bodů
 6. Výběr žen PFS. 5 bodů
 7. Senior Praha. 4 body

1. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

22. 3. se na Aritmě konal první turnaj Ligy 2023. Zúčastnilo se pět týmů a za krásného počasí se hrál výborný turnaj. Palmu vítězství si nakonec odnesli “dorostenci” (rozuměj padesátníci) z týmu Inter Senior, za nimi následovali se stejným počtem bodů Vysočany, Senior Fitnes a Teplice. Bez vítězství nakonec skončil tým Senior Praha.

Tabulka po 1.kole

 1. Inter Senior 12 bodů
 2. Sokol Vysočany. 9 bodů
 3. Senior Fitnes. 7 bodů
 4. Senior Teplice. 5 bodů
 5. Senior Praha. 3 body