Mezinárodní turnaje

Praha – ARITMA – 3. září 2022

Na čtvrteční turnaj navázalo sobotní přátelské utkání mezi týmy Bolton Wonders WFC (Anglie) a Senior fitnes na hřišti Aritmy Praha v Praze 6 – Vokovicích. Hrálo se 4 x 20 minut za velmi příznivého fotbalového počasí. Utkání skončilo spravedlivou remízou 4 : 4.

Anglický tým si velmi pochvaloval sportovní a kulturní akce, kterých se v Praze zúčastnil (návštěva fotbalového utkání první ligy a prohlídka historických částí za účasti zástupců našeho spolku Senior fitnes).

Praha – Strahov – 1. září 2022

Senior Fitnes uspořádal ve čtvrtek 1. 9. 2022 turnaj ve Fotbalu v chůzi na Strahově s mezinárodní účastí. Počasí vyšlo, nálada byla skvělá a všechny týmy bojovaly do posledního dechu.

Konečné pořadí klubů:

  1. Elite Vysočany
  2. Golden Gate Benešov
  3. Senior fitnes Praha
  4. Bolton Wonders WFC (Anglie)
  5. Inter SF Praha

Gratulujeme fotbalistům a děkujeme všem, kteří se přišli podívat a podpořit seniorské sportovce.

Lindlar, Německo – srpen 2022

Náš tým “chodících fotbalistů” se zúčastnil velkého mezinárodního turnaje ve fotbalu v chůzi nedaleko Kolína nad Rýnem.

Při účasti významných týmů z Německa, Holandska, Polska si náš tým Senior fitnes, zastupující ČR, nedával nijak vysoké cíle. Turnaj se nám ale zcela nečekaně vydařil.

V utkání o účast v semifinále jsme vyřadili tým Werderu Brémy, v semifinálovém utkání jsme po velmi vyrovnaném průběhu hry podlehli pozdějším vítězům celého turnaje, hráčům FC Norimberg a po výsledku 2 : 2 s týmem z Ulmu jsme až po penaltové rozstřelu podlehli v utkání o 3. místo.

V báječné atmosféře turnaje jsme se navíc s řadou týmů domluvili na další spolupráci a na vzájemných návštěvách při pořádání dalších turnajů.

Pozvánka na turnaj
Rozlosování soutěže