Liga ve fotbalu v chůzi

2024

1. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2024

Ve středu 3. dubna 2024 se uskutečnilo první kolo Ligy ve fotbalu v chůzi v areálu Aritmy ve Vokovicích na Praze 6. K již tradičním účastníkům se připojila  SK Slavia Praha.

Všechna utkání měla vysokou sportovní kvalitu a společenskou úroveň, ke které přispěly všechny zúčastněné týmy. Pochvala patří všem, kdo se na akci Senior fitnes spojené se DPZ podílel. Tuto skutečnost potvrzuje poděkování od zúčastněných družstev.

Všichni se již těší na další kolo Ligy ve fotbalu v chůzi, které se uskuteční v úterý 21. května 2024 od 09.30 hod. na Strahově, na Stadionu přátelství.

Výsledky a fotografie si můžete prohlédnout ve zprávě zde.

2023

Tento rok jsme zahájili Ligu ve fotbalu v chůzi (Walking Football League). Chceme tím dále, v úzké spolupráci s FAČR, rozvíjet tento sport v naší české kotlině. Zveme všechny týmy k účasti!

5. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

Páté ligové kolo se uskutečnilo v pátek 6.10. opět na krásném stadionu Přátelství na Strahově za účasti čtyř týmů: Senior fitnes, Inter Senior fitnes, Sokol Vysočany a Senior Sport Teplice.

Počasí fotbalistům opravdu přálo – hrálo se za nádherného slunečného počasí. Z vítězství se radoval (minule druhý) tým Senior Sport Teplice. A jak vypadá celková tabulka po 5. kole?

Podrobnosti si můžete přečíst a fotky prohlédnout zde.

4. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

V pořadí čtvrtý turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi byl odehrán ve čtvrtek 31.8.2023 v areálu ČAFC Praha, K Vodě 2, Praha 10.

Turnaje se zúčastnilo pět týmů: Senior fitnes, Inter Senior fitnes, Sokol Vysočany, Golden Gate Benešov a Senior Sport Teplice. Dvanáct bodů za vítězství si tentokrát připsal tým Sokol Vysočany.

3. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

Ve středu 14.6. se v areálu FK Dukla Jižní Město, Mikulova, Praha 10-Chodov uskutečnil další turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi. Tentokrát dominoval tým “mladíků” (50+) CFPA a na druhém místě další “dorostenci” Inter Senior. Velkým zklamáním bylo poslední místo Senioru Fitnes, kterým chyběla řada hráčů ze základu a na hře to bylo opravdu znát.

2. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

V pátek 28.4. se na krásném stadionu Přátelství a za účasti představitelů FAČR konal druhý turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi. Tentokrát účast obohatily nové týmy CFPA a Výběr žen PFS. Opět se hrál výborný fotbal a turnaj vyvrcholil utkáním dosud neporažených týmů CFPA a Inter Senior. V emotivním zápase Inter Senior potvrdil svou kvalitu a zvítězil 3-1 a odnesl si opět palmu vítězství. Na tým CFPA zbylo druhé místo. Na třetím místě skončily Teplice a čtvrté ženy z výběru PFS. Dámy předváděly skvělý fotbal a zle zatápěly všem mužům!! Na páté místo tentokrát klesl tým Vysočan a turnaj se vůbec nepovedl týmu Senior Fitnes. Absence několika stabilních hráčů se projevila a tým Senioru zvítězil jen jednou a skončil až na šestém místě. Byl to opět vydařený turnaj a Liga si začíná budovat skvělou pozici v českém fotbalu v chůzi!!