Liga ve fotbalu v chůzi

Tento rok jsme zahájili Ligu ve fotbalu v chůzi (Walking Football League). Chceme tím dále, v úzké spolupráci s FAČR, rozvíjet tento sport v naší české kotlině. Zveme všechny týmy k účasti!

5. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

Páté ligové kolo se uskutečnilo v pátek 6.10. opět na krásném stadionu Přátelství na Strahově za účasti čtyř týmů: Senior fitnes, Inter Senior fitnes, Sokol Vysočany a Senior Sport Teplice.

Počasí fotbalistům opravdu přálo – hrálo se za nádherného slunečného počasí. Z vítězství se radoval (minule druhý) tým Senior Sport Teplice. A jak vypadá celková tabulka po 5. kole?

Podrobnosti si můžete přečíst a fotky prohlédnout zde.

4. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

V pořadí čtvrtý turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi byl odehrán ve čtvrtek 31.8.2023 v areálu ČAFC Praha, K Vodě 2, Praha 10.

Turnaje se zúčastnilo pět týmů: Senior fitnes, Inter Senior fitnes, Sokol Vysočany, Golden Gate Benešov a Senior Sport Teplice. Dvanáct bodů za vítězství si tentokrát připsal tým Sokol Vysočany.

Podrobnosti si můžete přečíst a fotky prohlédnout zde.

3. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

Ve středu 14.6. se v areálu FK Dukla Jižní Město, Mikulova, Praha 10-Chodov uskutečnil další turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi. Tentokrát dominoval tým “mladíků” (50+) CFPA a na druhém místě další “dorostenci” Inter Senior. Velkým zklamáním bylo poslední místo Senioru Fitnes, kterým chyběla řada hráčů ze základu a na hře to bylo opravdu znát.

Tabulka po 3. kole:

 1. Inter Senior 29 bodů
 2. CFPA. 18 bodů
 3. Vysočany. 17 bodů
 4. Teplice. 11 bodů
 5. Senior Fitnes 10 bodů
 6. Výběr žen PFS. 7 bodů
 7. Senior Praha. 4 body

2. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

V pátek 28.4. se na krásném stadionu Přátelství a za účasti představitelů FAČR konal druhý turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi. Tentokrát účast obohatily nové týmy CFPA a Výběr žen PFS. Opět se hrál výborný fotbal a turnaj vyvrcholil utkáním dosud neporažených týmů CFPA a Inter Senior. V emotivním zápase Inter Senior potvrdil svou kvalitu a zvítězil 3-1 a odnesl si opět palmu vítězství. Na tým CFPA zbylo druhé místo. Na třetím místě skončily Teplice a čtvrté ženy z výběru PFS. Dámy předváděly skvělý fotbal a zle zatápěly všem mužům!! Na páté místo tentokrát klesl tým Vysočan a turnaj se vůbec nepovedl týmu Senior Fitnes. Absence několika stabilních hráčů se projevila a tým Senioru zvítězil jen jednou a skončil až na šestém místě. Byl to opět vydařený turnaj a Liga si začíná budovat skvělou pozici v českém fotbalu v chůzi!!

Tabulka po 2. kole:

 1. Inter Senior 22 bodů
 2. Vysočany. 12 bodů
 3. Teplice. 11 bodů
 4. Senior Fitnes 9 bodů
 5. CFPA. 8 bodů
 6. Výběr žen PFS. 5 bodů
 7. Senior Praha. 4 body

1. Turnaj Ligy ve fotbalu v chůzi 2023

22. 3. se na Aritmě konal první turnaj Ligy 2023. Zúčastnilo se pět týmů a za krásného počasí se hrál výborný turnaj. Palmu vítězství si nakonec odnesli “dorostenci” (rozuměj padesátníci) z týmu Inter Senior, za nimi následovali se stejným počtem bodů Vysočany, Senior Fitnes a Teplice. Bez vítězství nakonec skončil tým Senior Praha.

Tabulka po 1.kole

 1. Inter Senior 12 bodů
 2. Sokol Vysočany. 9 bodů
 3. Senior Fitnes. 7 bodů
 4. Senior Teplice. 5 bodů
 5. Senior Praha. 3 body